گروه آراد تجهیز نیکان

گروه آراد تجهیز نیکان در سال 1378 توسط جمعی از مهندسین خبره دانشگاه شیراز تاسیس گردید. آراد تجهیز نیکان کار خود را با طراحی نرم‌افزار های مالی و تجاری و فروش سخت افزارهای مورد نیاز کاربران آغاز نمود. نرم‌افزار حسابداری پرنس اولین دستاورد ارزشمند این گروه است که امروزه بیش از 30000 کاربر فعال در سراسر ایران عزیزمان دارد. گروه مآراد تجهیز نیکان بر تخصص‌گرایی و انعطاف‌پذیری نرم افزارها تاکید دارد، لذا نرم‌افزارهای بسیاری نظیر اونس، پدال و زعفران و ... را برای صنوف مختلف و مطابق با نیاز و تخصص هر شغل طراحی و ارائه نموده است. در این راستا از مشاوره‌ها و تعامل دو سویه با اصناف و اتحادیه‌های مربوطه و واحدهای بازرگانی یاری طلبیده و موفق به تولید بهترین و استانداردترین نرم‌افزارهای تخصصی مشاغل در ایران شده است. گروه آراد تجهیز نیکان، همواره از آخرین تکنولوژی‌ها و متدهای روز برنامه‌نویسی استفاده نموده و دستیابی به کاراریی بالا در عین سادگی و کاربر پسند بودن، از موفقیت‌های این گروه تولیدی است. همچنین به‌منظور کاربری هرچه بهتر نرم‌افزارها و پشتیبانی دائمی و سراسری از کاربران، ارائه آموزش‌های جامع اولیه و دوره‌ای به صورت جدی و همه روزه از اولویت های گروه آراد تجهیز نیکان می باشد. در حال حاضر گروه آراد تجهیز نیکان با بیش از 250 نماینده و عامل فروش و خدمات پس از فروش در سرتاسر ایران در حال خدمات رسانی به هموطنان عزیزمان است. در طی چندین سال فعالیت، گروه آراد تجهیز نیکان توانسته است جایگاه والایی در صنعت تولید نرم افزار کشور به دست آورد. طراحی و ارائه‌ی نرم افزار‌های گوناگون وکاربردی به ویژه نرم افزارهای تخصصی شده اصناف، بروزرسانی‌های مداوم و ماهانه، پشتیبانی دائم و خدمات پس از فروش به کاربران و موارد مشابه، از جمله فعالیت های این شرکت می باشد. شایان ذکر است که برخی نرم‌افزارهای تولید شده توسط این گروه، رقیب داخلی ندارند.

همچنین این گروه موفق به کسب افتخاراتی شده است که از آن جمله می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

- اخذ گواهینامه ISO 10004 , ISO 10002

- دریافت گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان در 17 اسفند ماه 95

- تقدیر از گروه مهندسی نرم افزار آراد تجهیز نیکان "مجری پروژه انتخاب الکترونیکی" توسط وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در تابستان 95

- حضور فعال در بسیاری ازنمایشگا های معتبر ایران

تماس با ما

آدرس

تهران،شریعتی،خیابان ملک،پلاک 38، طبقه اول، واحد 6

تلفن تماس

88178750_021 و 77634892_021

کد پستی

1565843438

پست الکترونیک

info@aradtajhiz.ir

شرح خدمات سایت

گروه مهندسی کامپیوتر آراد تجهیز نیکان در راستای سهولت بخشیدن به فرایند ارتقای ویژگی های نرم افزار هایی که در اختیار مشتریان خود قرار دارد اقدام به راه اندازی پنل مشتریان آراد تجهیز نیکان نموده است. از آنجا که ارائه نرم افزار ها و کنترل فروش با استفاده از قفل های سخت افزاری و فیزیکی صورت می پذیرد ، فروش نرم افزار ها صرفا از طریق نمایندگی های فروش آراد تجهیز نیکان صورت می گیرد. کاربران نرم افزارهای تولیدی گروه مهندسی کامپیوتر آراد تجهیز نیکان می توانند با کلیک بر روی ماژول(خرید ویژگی اضافه) که در خود نرم افزار ها تعبیه شده است و یا از طریق سایت آراد تجهیز نیکان به این پنل متصل شده و ویژگی های اضافه ارائه شده برای نرم افزار خود را مشاهده و بررسی نموده و نسبت به خرید ویژگی مورد نظرشان اقدام کنند. خرید این ویژگی امکانات جدیدی را به نرم افزاری که به صورت فیزیکی خریداری نموده اند می افزاید. به عنوان مثال کاربر می تواند با مراجعه به پنل خود، ویژگی حقوق و دستمزد که بصورت پیش فرض در نرم افزار خریداری شده، فعال نمی باشد را از طریق درج کد دریافت شده از پنل، در نرم افزار فعال نماید. این کد فعال سازی، پس از انتخاب ویژگی و اتمام فرایند پرداخت به مشتری ارائه میگردد و مشتری با ارائه این کد در نرم افزار میتواند نرم افزار خود را ارتقا دهد . همچنین امکان مشاهده تاریخچه تراکنش های مالی مشتری و محصولاتی که در اختیار دارد ، در پنل هر شخص فراهم شده است. به منظور تشویق مشتریان در امر معرفی نرم افزار موردرضایت خود به همکاران یا دوستان هر مشتری می تواند معرف شخص دیگر برای خرید باشد که به ازای این معرفی به معرف اعتبار و به مشتری تخفیف ارائه میشود و امکان مشاهده معرف هر شخص و معرفی شدگان او در صفحه کاربری هر فرد فراهم شده است.

شرایط و ضوابط

کاربر گرامی: ضمن سپاس از بازدید شما از سایت آراد تجهیز نیکان به اطلاع میرسانیم که استفاده شما از این سایت اینترنتی و خرید در این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد. از آنجا که ارائه نرم افزار ها و کنترل فروش با استفاده از قفل های سخت افزاری و فیزیکی صورت می پذیرد ، فروش نرم افزار ها صرفا از طریق نمایندگی های فروش آراد تجهیز نیکان صورت می گیرد.

شرایط عمومی و حقوقی سایت

1. خدمات این وب سایت بر مبنای قوانین و آئین نامه‌های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران ارائه می گردد.
2. هرگونه تغییراتی در روند سیاست‌های سایت آراد تجهیز نیکان که در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مداوم شما از این سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است. هرگونه استفاده از محتویات سایت فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین ذیربط امکان پذیر می باشد. برای اخذ اجازه کتبی لطفاً به یکی از روشهای ذکر شده در بخش "تماس با ما" با ما تماس بگیرید.

ارتباط با کاربران سایت

3. تمام ابزاری که دراین وب سایت با هدف ارتباط مشتریان بکارگرفته می‌شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفاً برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث خرید باشد.
4. اطلاع رسانی به کاربران فقط با استفاده از اطلاعاتی که در سایت درج کرده اند (مانندپست الکترونیک،تلفن و...) صورت می پذیرد. گروه مهندسی کامپیوتر آراد تجهیز نیکان به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و همچنین با استفاده از آخرین فناوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ارزش خدمات و قیمت گذاری در سایت

5. ارزش خدمات ارائه شده دراین وب سایت طبق تعرفه های مصوب سازمان نظام صنفی رایانه مشخص شده اند.
6. مدت اعتبار قیمت پیش فاکتور صادر شده از لحظه صدور آن تا 24 ساعت بعد می باشد.
7. در صورتیکه قیمت خدمات در سایت مشخص نشده باشد کاربر نمی تواند آن را به سبد خرید خود اضافه کند.
8. در صورتیکه کاربر مراحل خرید خود را در سایت تکمیل نکرده باشد حداکثر تا 24 ساعت بعد از تاریخ سفارش، مبلغ اعلام شده معتبر خواهد بود. بعد از این زمان احتمال تغییر قیمت وجود خواهد داشت و برای دریافت قیمت جدید می بایست با پشتیبانی فروش تماس گرفته شود.

دریافت ها و پرداختها

9. تمامی پرداختها بصورت الکترونیکی و از طریق درگاه پرداخت اینترنتی انجام می شود.
10. در تمامی صفحه های دریافت و پرداخت امکان چاپ و ارسال به ایمیل وجود دارد.
11. تمامی اطلاعات مربوط به خدمات سایت (مالی یا غیرمالی) قابل پیگیری است.
12. هرگونه عودت وجه فقط به حساب بانکی که به نام مشتری (صاحب حساب بانکی) باشد امکان پذیر خواهد بود.
13. درصورت پرداخت وجه توسط مشتری، فروشنده ملزم به ارائه خدمات به همان قیمت می باشد مگر در شرایط خاص شامل (الف) وجود نوسانات قیمت در بازار (ب) اشتباهات در قیمت‌‏گذاری

محتوا

14. این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی را در مورد نقص درکارکرد سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
15. مالکیت معنوی محتویات سایت شامل قانون حق تکثیر متعلق به گروه مهندسی کامپیوتر آراد تجهیز نیکان می باشد.
16. کلیه حقوق محفوظ است